fbpx

TUZ Ubezpieczenia

TUZ TUW działała na rynku w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Oferuje solidną ochronę ubezpieczeniową małych i średnich przedsiębiorstw, domów i mieszkań, samochodów oraz gospodarstw rolnych. Przez 15 lat działalności na rynku finansowym, TUZ TUW stało się zakładem ubezpieczeń cieszącym się uznaniem i zaufaniem klientów. Umowy z towarzystwem zawarło już blisko milion Klientów.

Po co jest Solid Club ?

Poczucie bezpieczeństwa jest podstawą funkcjonowania każdego z nas, świadomość dobrego zabezpieczenia swojego życia daje Ci możliwość na samorealizację i nowe przygody. Łącząc produkty Ubezpieczenia z bezpieczeństwem, które dajemy naszym klientom stworzyliśmy nowy produkt, Solid Club. Dzięki niemu dajemy Tobie pełną ochronę Twojej rodziny oraz majątku. Jako jedyni na Polskim rynku wychodzimy z inicjatywą połączenia ochrony z ubezpieczeniem, dając Tobie pakiety korzyści finansowych oraz bezpieczeństwo.

Dla kogo jest Solid Club ?

Zbierając informacje z rynku zauważyliśmy częste łączenie przez klientów naszych usług z różnymi firmami ubezpieczeniowymi. Klienci przez te wszystkie lata zmuszeni byli na własną rękę szukać i dopasowywać, produkt ubezpieczeniowy, który był by dopełnieniem naszej ochrony. Tak narodził się Solid Club. Miejsce w którym każdy z Was może znaleźć poczucie bezpieczeństwa z przyjemnością oszczędzania. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym pakietom łączących usługi ubezpieczenia i ochrony znajdziesz u nas, coś dla siebie. Solid Club jest dla każdego z Was.

Pozycja Solid Group oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.

Treści zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.