fbpx

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ.
POMOŻEMY CI W DOBORZE NAJLEPSZEGO PRODUKTU UBEZPIECZENIOWEGO.

Ubezpieczenie domów jednorodzinnych i mieszkań gwarantuje kompleksową ochronę posiadanego mienia.

Polisa zapewnia wypłatę odszkodowania za zniszczone mienie w przypadku zdarzeń losowych, jak np.: pożar, zalanie, uderzenie pioruna, powódź, przepięcie, dewastacja, grad, huragan.

Ochrona obejmuje zarówno dom jednorodzinny, mienie na zewnątrz budynku (np. systemy słoneczne) jak również wewnątrz np.: wyposażenie domu, mieszkania – meble, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny, przedmioty osobistego użytku np. ubrania.

Ubezpieczenie obejmuje kradzież mienia w następstwie włamania, a także rabunek mienia i dewastację.

Ubezpieczenie pakietowe zapewnia także ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym związaną z opieką nad dziećmi (szkody spowodowane osobom trzecim przez dzieci), posiadanym majątkiem (mieszkaniem, domem, wyposażeniem), użytkowaniem rowerów oraz amatorskim uprawianiem sportów. Ubezpieczenie obejmuje też szkody spowodowane osobom trzecim przez zwierzęta domowe jak np. psy lub koty należące do osoby ubezpieczonej.

Ubezpieczenie pokrywa koszty pomocy interwencyjnej (assistance) i wsparcia specjalisty w trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach związanych z ubezpieczoną szkodą np. elektryka, hydraulika, stolarza, ślusarza, dekarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych lub specjalisty od systemów alarmowych.

Przykładowa kalkulacja dla Twojego domu

Przedmiot ubezpieczeniaSuma ubezpieczenia
Dom jednorodzinny – all risk400 000.00 zł
Obiekty małej architektury – all risk20 000. 00 zł
kradzież stałych elementów ogrodzenia2 000.00 zł
Ruchomości domowe – all risk40 000.00 zł
kradzież z włamaniem, rabunek, dewastacja ruchomości domowych oraz stałych elementów30 000.00 zł
Przepięcie10 000.00 zł
Dewastacja10 000.00 zł
Koszty poszukiwania przyczyny szkody5 000.00 zł
Koszty usunięcia przyczyny szkody5 000.00 zł
OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem na terytorium UE50 000.00 zł
Home assistancezgodnie z OWU

Wartość składki : 393 zł *

Zadzwoń i skorzystaj z oferty lub poproś konsultanta o przygotowanie oferty dostosowanej specjalnie do Twojego Domu

* Przykładowa składka roczna za polisę trzyletnią o wartości 1179 zł. Składka ubezpieczenia wyliczona dla domu o powierzchni 130 m2, budowa 2010, wartość odtworzeniowa, niepalny, położone powyżej 500 m od brzegu wód powierzchniowych; brak szkód za ostatnie 4 lata. Płatność jednorazowa co roku, przez trzy lata. Podstawą ubezpieczenia są ogólne warunki ubezpieczenia domów jednorodzinnych i mieszkań zatwierdzone Uchwałą Zarządu TUZ TUW nr U/136/2018 z dnia 26 września 2018r. Powyższa kwota nie uwzględnia kosztu

wpisowego w wysokości 10 zł oraz kosztu objęcia udziału w wysokości 10 zł, których wpłata jest obowiązkowa przy zawarciu pierwszej umowy ubezpieczenia. Szczegóły dotyczące ubezpieczenia w tym m.in. ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdują się w mających zastosowanie do danego ubezpieczenia Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, dostępnych na stronie oraz u przedstawicieli handlowych Solid Group sp. z o.o. sp.k. lub Ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK.

Przykładowa kalkulacja dla Twojego mieszkania

Przedmiot ubezpieczeniaSuma ubezpieczenia
Mieszkanie – ogień i inne zdarzenia losowe250 000.00 zł
Ruchomości domowe od ognia i innych zdarzeń losowych40 000.00 zł
Ruchomości domowe od kradzieży z włamaniem, rabunek, dewastacja ruchomości domowych oraz stałych elementów30 000.00 zł
Przepięcie20 000.00 zł
Koszty poszukiwania przyczyny szkody5 000.00 zł
Koszty usunięcia przyczyny szkody5 000.00 zł
OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem na terytorium UE100 000.00 zł
Home assistancezgodnie z OWU

Wartość składki : 393 zł *

Zadzwoń i skorzystaj z oferty lub poproś konsultanta o przygotowanie oferty dostosowanej specjalnie do Twojego Mieszkania

* Przykładowa składka roczna za polisę trzyletnią o wartości 918 zł. Składka ubezpieczenia wyliczona dla mieszkania o powierzchni 60 m2, budowa 1990, położone powyżej 500 m od brzegu wód powierzchniowych; brak szkód za ostatnie 5 lat. Płatność jednorazowa co roku, przez 3 lata. Podstawą ubezpieczenia są ogólne warunki ubezpieczenia domów jednorodzinnych i mieszkań zatwierdzone Uchwałą Zarządu TUZ TUW nr U/136/2018 z dnia 26 września 2018r. Powyższa kwota nie uwzględnia kosztu wpisowego w wysokości 10 zł

oraz kosztu objęcia udziału w wysokości 10 zł, których wpłata  jest obowiązkowa przy zawarciu pierwszej umowy ubezpieczenia. Szczegóły dotyczące ubezpieczenia w tym m.in. ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdują się w mających zastosowanie do danego ubezpieczenia Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, dostępnych na stronie oraz u przedstawicieli handlowych Solid Group sp. z o.o. sp.k. lub Ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK.

Treści zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.